Ultra Shield ULTT14530TKPSSHALO Seat 14.5in TC1 Sprint 10 Deg Halo 1in W/Cover
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Ultra Shield ULTT14530TKPSSHALO Seat
Fitment Information
Ensure a perfect fit for your racing setup with the following specifications:
  • Seat Width: 14.5 inches
  • Halo Design: 10 degrees for enhanced safety
  • Cover Thickness: 1 inch for added comfort